PLASFİT, 2006 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir firmadır. Kuruluşumuzdaki ilkelerin en başında öncelikle müşteri memnuniyeti gelmektedir. En iyi ve en kaliteli ürünü en ekonomik şekilde üretmeyi kendisine ilke edinmiş olan PLASFİT, kısa zamanda sektörde büyük saygınlık ve güven kazanmıştır.

1990’lı yılların başından beri sektörün büyüklü küçüklü firmalarının hemen hemen her kademesinde yer alan ekibimiz edinmiş olduğu bilgi ve birikimini koşulsuz müşteri memnuniyeti ile çözüm ortaklarının hizmetine sunmuştur.

9.000 m² alan üzerine kurulu olan tesisimizde PP-R boru, PE-RT boru, PP-R ek parçaları ile diğer plastik inşaat malzemelerinin üretimi, dışarıya bağımlı kalmadan, modern ve son teknolojiye sahip makinalarımız ile TSE ve dünya standartlarına uygun bir şekilde gerçekleşmektedir.

PLASFİT olarak ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi şartlarını tüm faaliyetlerimizde uygulayarak çalışanlarımızın gelişimini artırmayı ve tüm çalışanlarımızın katılımı ile kalite yönetim sistemimizin etkinliğini artırmayı ve sürdürebilirliğini sağlamak.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda standartlara uygun nitelikte ürünü zamanında üretip teslim etmek, müşterilerimizin öneri ve şikâyetlerini dikkate alarak hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak,

Tüm yasa ve standartlara uyarak, müşteri, tedarikçi ve çalışanlarımıza karşı üzerimize düşen görev ve sorumluluklarımızı eksiksiz bir şekilde yerine getirmek.

Risk ve fırsatları belirleyerek; süreçlerimizi, hedeflerimize uygun olacak şekilde sürekli iyileştirmeye açık bir anlayış ile geliştirmek.

Sektördeki güvenirliğimizin ve saygınlığımızın sürekli aratarak devam etmesini sağlamak ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem standardının tüm gerekliliklerini yerine getirmek temel amacımızdır.

Tüm faaliyetlerimizi; topluma ve çalışanlarımıza karşı sorumluluğumuzun bilincinde olarak; “çevre” ve “iş sağlığı ve güvenliği” duyarlılığı içerisinde gerçekleştirmeyi taahhüt ederiz.